Úvod

Nahoru  Další

Toto je návod k používání programu Internetová správa nemovitostí.

 

Protože se domníváme, že většina z uživatelů jakéhokoliv programu nebo i jakéhokoliv elektronického zařízení čte v manuálu až ve chvílích nejvyššího zoufalství a obvykle v něm nenajde to co potřebuje, protože návod většinou poskytuje informace jak co obvykle funguje, kdežto běžný uživatel od návodu potřebujeme pomoc ve chvíli, kdy něco nefunguje.

 

Proto Vám předkládáme návodu, který je rozdělen na dvě části. První se jmenuje "Jak to udělám?" a odpovídá na obvyklé otázky jak co v programu zařídit, abychom dosáhli požadovaným výsledků. Druhá část se pak jmenuje "Co to je?" a snaží se odpovídat na otázky týkající se výrazů, které ne každý může pochopit na první pokus, a které se v programu nacházejí.

 

Nakonec je třeba připomenout, že v programu má každý uživatel přiřazena určitá práva, podle kterých je povoleno nebo zakázáno provádět určité akce. Proto se Vaše konkrétní nabídky v programu mohou lišit v tom smyslu, že některé možnosti Vám nebudou umožněny nebo nebudou zobrazeny. Pokud se domníváte, že Vám chybí některá z důležitých funkčností programu, je třeba kontaktovat správce.